Podpořte nás

Současný způsob veřejného financování neziskového sektoru nás motivuje k hledání nových cest, jak zmírnit naši závislost na tomto systému. Obdobně jako se snažíme podporovat naše uživatele ve vlastní samostatnosti, potřebujeme i my podporu, abychom se stali méně závislými. Je jen na Vás, jakým způsobem se nás rozhodnete podpořit:

Dražte v této aukci

Máte hravého a zároveň filantropického ducha? Chcete získat něco z naší mikulášské nadílky? Chcete udělat radost sobě či získat vánoční dárky pro Vás a Vaše blízké? Zúčastněte se naší dobročinné internetové aukce a udělejte radost i nám. Díky tomu, že se zapojíte do naší internetové aukce, máte možnost podpořit činnost naší organizace.

Finančním darem

Ze zkušenosti víme, že ne všichni lidé, kteří nám fandí, mají přístup k internetu. Některé z Vás nemusí zaujmout ani aktuální předměty či zážitkové vouchery, které jsou v aukci nabízeny. Také je možné, že jste na něco přihazovali, ale nic nevyhráli a přesto byste rádi nějak přispěli. Máte možnost zaslat finanční dar přímo na náš účet číslo: 2600142132/2010 vedený u Fio banky, a. s.. Pokud chcete tímto způsobem přispět, a zároveň chcete, aby se Váš finanční dar promítl do výtěžku mikulášské dražby, prosím napište do zprávy pro příjemce "AUKCE + své jméno a případně místo odkud jste" (tyto poslední dva údaje jsou dobrovolné, záleží na Vás, zda chcete být zveřejněni jako dárci nebo zda chcete zůstat v anonymitě) a zašlete nám tento finanční příspěvek nejpozději do 15.12.2020. Finanční dar nám můžete předat i v hotovosti na jednom z našich pracovišť (Chrudim, Česka Třebová). Za finanční dar Vám samozřejmě vystavíme darovací smlouvu. Pro její vystavení nás prosím kontaktujte na mikulasskadrazba@rytmusvychod.cz nebo na telefonním čísle: 739 028 080 (Kristýna Košvancová).

Věcným darem

Zaujal Vás způsob, jakým získáváme finanční prostředky pro naši hlavní činnost? Chcete propojit svoje jméno či název Vaší firmy s tímto dobročinným projektem a darovat nám Vaše produkt/y či službu/y, kterou/é poskytujete? Prosím kontaktujte nás na mikulasskadrazba@rytmusvychod.cz nebo na telefonním čísle: 739 028 080 (Kristýna Košvancová). Za věcný dar Vám můžeme vystavit darovací či sponzorskou smlouvu.

Pomozte nám s propagací mikulášské dražby

Pomozte nám rozvířit aukční oheň a získat nové příznivce mikulášské dražby. Přizvěte svoje rodinné členy, přátelé, kolegy, známé, zákazníky, dodavatele, odběratele a další do naší mikulášské dražby.

  • Dejte na své webové stránky v době konání tento banner

baner.pngRádi Vám jej zašleme. Prosím pište si o něj (mikulasskadrazba@rytmusvychod.cz) či volejte (739 028 080).

  • Stačí dvě kliknutí na facebooku (sdílejte, "Toto se mi líbí")
  • Přepošlete emailem link na stránky této dražby ostatním - www.aukce.rytmusvychod.cz
  • Zapojte se do „Řekni to dál“ – řekněte o dražbě dalším lidem
  • Dejte nám leták o dražbě do výkladní skříně, přibalte letáček k Vašim produktům, které distribujete apod. Rádi Vám leták či letáčky dodáme. Prosím pište si o ně (mikulasskadrazba@rytmusvychod.cz) či volejte (739 028 080).

Jiným způsobem

Máte-li jiný nápad, jak vylepšit naši mikulášskou dražbu či vymysleli jste nový způsob, jak chcete podpořit činnost naší organizace? Napište nám ho prosím na mikulasskadrazba@rytmusvychod.cz.