Aukce pro dobrou věc

Vážení hosté,

vítejte na stránkách Mikulášské dražby, kterou pořádá naše obecně prospěšná společnost Rytmus Východní Čechy.

Rádi bychom Vás podrobněji informovali o průběhu  již šestého ročníku Mikulášské dražby.  

V letošní Mikulášské dražbě se bude dražit 141 aukčních položek, které do aukce věnovalo 68 dárců.

Asi jste si všimli, že letos Vám přinášíme aukci v novém hávu, a to pod jménem Mikulášská dražba. Účel aukce se ale nemění. Získané finanční prostředky opět poputují za našimi uživateli, tentokrát v podobě kurzu první pomoci pro naše uživatele a také na úpravu a tisk knihy dobré praxe pro zaměstnavatele s názvem "Pracujeme", která nám otevírá nové možnosti při získávání nových pracovních míst pro naše uživatele.

VÝTĚŽEK LETOŠNÍ AUKCE ČINÍ 54 349,- Kč.

dražba web.jpg

 

Výtěžek loňské aukce, který činil 80 843,- Kč byl využit na pořízení druhého osobního automobilu, který je využíván v okresech Svitavy a Ústí nad Orlicí. Lidé, které podporujeme, potřebují především v počáteční fázi osamostatňování velmi intenzivní podporu, aby mohli žít život co nejvíce podle svých představ. Tuto podporu jim poskytujeme při nácviku dovedností potřebných při získání a udržení zaměstnání, dále při nácvicích spojených s oblastí bydlení. Automobil tak zajistil dostupnost těchto služeb také v regionech, kde je téměř nemožné využívat veřejné dopravy.

Děkujeme všem, kteří se do aukce zapojili!

Také děkujeme OIK TV za podporu při propagaci Mikulášské dražby.

logo OIK TV.jpg

 Naši práci s uživateli Vám může přiblížit příběh pana Stanislava:

Stačí si věřit a mít okolo správné lidi

Miluju vůni čerstvého pečiva. I proto jsem chtěl být pekařem.  A s tím mi pomáhali v Rytmusu. Dostat se do pekárny se mi nedařilo. Proto jsem se rozhodl ptát se s mojí pracovní konzultantkou z Rytmusu i v jídelnách a restauracích. Nabídli mi práci v McDonald’s. Dopadlo to. Už přes dva roky se tady starám o pořádek. Práci, co dělám, se říká lobby. Dokonce jsem vyprávěl můj příběh do kamery. Moje vedoucí si mě chválí. Říká, že chodím vždycky dobře naladěný. A ještě aby ne, protože mě moje práce baví a taky si vydělávám peníze. Jo a v Mekáči to taky voní - podobně jako v pekárně. Vzkázal bych ostatním, že když si budou věřit, fajn práci určitě můžou získat taky.

13918514_10153940255824075_555311845_o.jpg

 

 

Dárce předmětu:Reader's Digest Výběr
Čas do konce aukce:aukce byla již ukončena (4. 12. 2017 21:28)
Aktuální cena předmětu:100 Kč
Počet příhozů:3

 logo-rytmus-300x185.jpg

Přejeme dobré dražení...